Zákaznická podpora:222 261 004info@fastsmarthome.cz

Realizace projektu

TOP bannery - eshop loxone (2)

 

1. Plánování

  • Společně s námi kompletně naplánujete svůj budoucí domov – od topení až po žaluzie.

2. Kabeláž

  • Postaráme se o kabeláž a instalaci všech zařízení, senzorů a ovládacích prvků.

3. Konfigurace

  • Nejprve provedeme zkoušku periferií a následně nastaví chování systému podle dohodnutých požadavků.

4. Zprovoznění a nastěhování

  • Až budou zprovozněny všechny funkce, vše vám předvede a můžete se nastěhovat do své domácnosti.

5. Optimalizace z praxe

  • Po 2 až 3 měsících vás znovu navštívíme, abychom rozšířili či upravili funkce tak, jak jste si poznamenali. Nyní si můžete naplno užívat svou inteligentní domácnost, která funguje přesně podle vašich potřeb.

 
Plánování je naprosto zásadní fáze každého projektu. Naším cílem v této fázi je zajistit, že vaše investice vám přinese maximální přidanou hodnotu. Setkáme se s vámi v našem showroomu a představíme vám všechny možnosti. Na základě poznání vašich potřeb a přání vybereme potřebná zařízení a funkce a připravíme projektovou dokumentaci. Projekt vám přesně naceníme dle přání i ve více variantách.

Připravíme kabeláž a rozvaděč, zapojíme všechna zařízení, namontujeme zásuvky, tlačítka, světla, … a vše otestujeme. Nabízíme kompletní péči bez subdodávek a v našem týmu jsou jen spolehlivý profesionálové. Na kvalitu instalace se můžete plně spolehnout. Jsme nároční a máme rádi i náročné zákazníky. Nejen, že se vše bude přesně držet projektové dokumentace, ale také bude skvěle vypadat. Pokud jde o naše řemeslo, jsme perfekcionisté.

Zařídíme, že ovládání bude snadné, bez zbytečných úkonů, kdykoli pod kontrolou a zbavíte se starostí díky automatizaci. K tomu využíváme konfigurační program Loxone Config, který nabízí špičkovou inteligenci prověřenou v desítkách tisíc instalací, a zároveň plné možnosti programování přesně na míru. Naši programátoři se účastní pravidělných školení a konzultují projekty přímo s odborníky z Loxone. Další nesporná výhoda využití Loxone je, že i 10 let staré produkty mají stále aktualizace a získávají nové funkce.


Předáním projektu naše služby nekončí. Mohou se změnit vaše požadavky, např. dětský pokoj se změní na pracovnu, pořídíte si nová zařízení, vaše nároky se zvýší… Můžete se na nás vždy obrátit, naše zákazníky si hýčkáme. Jsme vám k dispozici i pro následná rozšíření, úpravy či opravy. Systém Loxone je v tomto neuvěřitelně flexibilní a dodatečné rozšíření často nevyžadují ani zásahy do kabeláže.

Máte zájem o bezplatnou konzultaci? Volejte 222 261 004 nebo nám napište!
 
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: