Zákaznická podpora:222 261 004info@fastsmarthome.cz

Stropní LED světlo RGBW Air Vienna Edition

Kód: 100500
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Loxone
9 317 Kč 7 700 Kč bez DPH 9 317 Kč / 1 ks

Stropní LED světlo s integrovaným detektorem pohybu se stará o mnoho úkolů a stane se nenápadným centrem osvětlení místnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní LED světlo s integrovaným detektorem pohybu se stará o mnoho úkolů a stane se nenápadným centrem osvětlení místnosti.

  • integrovaný detektor pohybu a snímač jasu
  • nadčasový čistý design
  • teplé bílé i barevné světlo
  • vysoká svítivost
  • homogenní osvětlení plochy
  • jemné stmívání
  • k dispozici v antracitové a bílé barvě

Nejjednodušší volba pro krásné světlo

Osvětlení: ovlivňuje naše životy každý den. Vybrat vyhovující světla může být velmi obtížné. Avšak ne s Loxone.

Stropní LED světlo RGBW od Loxone je nejsnazší způsob, jak získat krásné světlo ve všech místnostech. Je všestranné a velmi nenápadné. Kombinuje nejmodernější technologii s nadčasovým designem.

Stropní osvětlení 2 v 1: Real Smart Home funkce součástí

Ať už chcete teplé bílé nebo atmosférické barevné osvětlení, jemné podkreslení nebo jasné pracovní světlo, ve všech případech vám skvěle poslouží Stropní LED světlo RGBW.

Integrovaný detektor pohybu tvoří základ pro nespočet funkcí moderního domova. Například automatické osvětlení či detekce vloupání. Chytré světlo poslouží třeba i jako tichý zvonek.

Integrovaný pohybový senzor

Detektor pohybu ve všech místnostech je základním předpokladem mnoha užitečných funkcí inteligentního domu. Díky použití stropního světla Loxone nepotřebujete samostatný detektor pohybu. Je v něm totiž integrován.

Osvětlení

Konec tápání ve tmě. Vstup do místnosti aktivuje správné světlo dle denní doby. Skvělá funkce, která je standardní pro všechna Loxone světla.

Alarm

Pokud by se někdo pohyboval v domě bez oprávnění, detektor pohybu to zjistí. Dům nezvaného hosta vyžene a majitele informuje o incidentu.

Hudba

Oblíbená hudba po celý den: Ráno se aktivuje se při vstupu do koupelny a postará se o příjemný vstup do nového dne.

a ještě více…

Díky 100% integraci do Loxone je možné využít řadu dalších chytrých funkcí. Třeba noční osvětlení: tlumené červené světlo na cestu do koupelny bez narušení spánku.

Ideální pro pokoje 1–15 m²

Jedno světlo, mnoho možností. Zvláště v menších místnostech se postará o mnoho úkolů a stává se nenápadným centrem osvětlení.

Malá velikost – velký výkon

Výkonné LED čipy zařídí dostatečné osvětlení ve všech situacích. Jas Stropního LED světla je srovnatelný s jasem 130W žárovky.

Nadčasový univerzální design

Nejmodernější technologie harmonicky doplňuje nadčasový design. Stropní LED světlo nabízíme v barvách bílá a antracitová. Díky tomu se bezproblémově doplní s barevným pojetím každé místnosti.

Homogenní osvětlená oblast

200 LED diod poskytuje dostatek teplého bílého a barevného světla. Skryté za vysoce kvalitní difuzor poskytují světlo velmi jemné a rovnoměrně rozprostřené ve velké ploše.

Integrovaný snímač jasu

Vedle detektoru pohybu má Stropní LED světlo integrovaný také snímač jasu. V kombinaci s plnou kompatibilitou s inteligentním domem je to nejvšestrannější stropní světlo na světě.

Kvalitní práškový nátěr

Stejně jako na technologii, tak i na materiály a design máme nejvyšší nároky. Kompromisy ohledně kvality pro nás neexistují. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro je tedy pokryto ušlechtilým práškovým povlakem.

Díky minimalistickému vzhledu Stropní LED světlo RGBW dokonale splyne s každým prostředním. I po mnoha letech a změnách v pokoji se nestane rušivým elementem.

Uvedení do provozu v rekordním čase

Perfektní osvětlení může být nakonfigurováno a uvedeno do provozu během několika minut. Zde je postup vysvětlen:

Obsah balení

  • 1 × Stropní LED světlo RGBW
  • 3 × Hmoždinky / šrouby

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny produkty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: