Zákaznická podpora:222 261 004info@fastsmarthome.cz

Touch Nightlight Air Vienna Edition

Kód: 100494
Neohodnoceno
Značka: Loxone
6 897 Kč 5 700 Kč bez DPH 6 897 Kč / 1 ks

Chytrý budík, ovládací panel, noční světlo a hodiny v jednom elegantním balení. Skvělý doplněk do každého pokoje v Real Smart Home.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrý budík, ovládací panel, noční světlo a hodiny v jednom elegantním balení. Skvělý doplněk do každého pokoje v Real Smart Home.

  • Noční či doplňkové osvětlení
  • Zobrazení času a teploty
  • Budík 100% integrovaný v Real Smart Home
  • Možnost nastavení času buzení 
  • Ovládání v duchu Tlačítkového standardu Loxone
  • Poslouží i pro upozornění např. alarmu
  • Lze umístit kdekoli díky technologii Air

Touch Nightlight je mnohem více než obyčejné noční světlo. Je to také budík, hlásič poplachu, ovládací a informační panel a doplňkové osvětlení. Tato rozmanitost z něj dělá ideální doplněk do všech vašich pokojů.

Doplňkové světlo

Ložnice neslouží jen ke spánku: můžete si zde vychutnat šálek horkého kakaa a dobrou knihu, film nebo prostě čas pro dva. Touch Nightlight v takových chvílích jemně dozdobí pokoj barvou dle libosti. Uleví očím a zajistí příjemnou náladu a ještě více pohody.

Buzení světlem

Touch Nightlight vám usnadní ranní vstávání. Pomalu rostoucí intenzita světla simuluje východ slunce a příjemně vás vyprovází ze země snů. Od jemného úsvitu až po jasné slunce: Začněte nový den plni energie.

V ložnici

Kdo by nevyužil orientační světlo například pokud si potřebuje v noci odskočit, postarat se o dítě či začít den již před východem slunce? Touch Nightlight vás bezpečně provede kolem všech nástrah bez rušení vašeho partnera a nepříjemného oslnění.

V dětském pokoji

Ve snu se vaše malé děti stávají superhrdiny, fotbalovými profesionály nebo velkými průzkumníky. Ale tato dobrodružství neběží vždy hladce. Touch Nightlight má proto vestavěný „obranný mechanismus proti příšerám“. Jinými slovy poskytuje dostatek světla pro moment, kdy se děti uprostřed noci probudí. Zjistí, že je vše v pořádku, aniž by to narušilo jejich (i váš) další spánek.

 

Probuďte se všemi smysly

Touch Nightlight dokonale zapadne do vašeho Real Smart Home a může být kombinován s celou řadou chytrých funkcí.

Například s pěti zvuky budíku, s integrovaným světelným budíkem, stíněním, Music Serverem a dalšími. Pokud je čas vstát, Touch Nightlight vás spolehlivě probudí. Jemně nebo dynamicky podle toho, čemu dáváte přednost. Neexistují žádná omezení kombinací.

Ještě 5 minut prosím:
Stisknutím tlačítka aktivujete nebo potvrdíte budík. Nebo se dotkněte kdekoli jinde a můžete si přispat. Dobu odložení si můžete libovolně zvolit.

Plná podpora v aplikaci

V souladu s naší filozofií „jedna aplikace pro celý dům“ nabízíme plnou podporu pro všechny funkce Touch Nightlight v Loxone Smart Home App.

Funkce, které si zamilujete

LCD displej

Kromě času displej ukazuje vnitřní nebo venkovní teplotu. Pokud Touch Nightlight nepoužíváte, přepne se do neaktivního režimu. K jeho probuzení stačí jemný dotek. Jas displeje v obou režimech lze libovolně volit v rozsahu 0–100 %.

Horní prostřední tlačítko

Horní prostřední tlačítko slouží k aktivaci a deaktivaci právě probíhajícího budíku. Tomuto tlačítku můžete také přiřadit individuální funkci podle svých potřeb.

Horní stavová LED dioda

Touch Nightlight má přídavnou LED diodu v horní části dotykové plochy.
Díky ní snadno zjistíte, zda je budík aktivován.

Dolní prostřední tlačítko

Krátký stisk dolního prostředního tlačítka aktivuje nebo deaktivuje budík na další den. Po dlouhém kliknutí na tlačítko můžete nastavit čas buzení.

Dolní stavová LED dioda

Dolní stavová LED dioda indikuje, zda je pozdržen aktivní budík. Pokud aktivujete funkci odložení budíku, Touch Nightlight toto zobrazí pulzováním dolní LED diody.

Akustická odezva: kliknutí

Vyberte si podle svého přání, zda vám Touch Nightlight poskytne akustickou zpětnou vazbu ve formě kliknutí při dotyku.

Individuální zvuk budíku

Touch Nightlight nabízí pět různých tónů budíku, jejichž hlasitost můžete snadno definovat v aplikaci.

Tip:
Pokud používáte Loxone Music Server, můžete tón budíku v Touch Nightlight zcela vypnout. Místo toho vás probudí oblíbená píseň/stanice.

Pravé satinované sklo: radost se dotknout

Povrch Touch Nightlight je vyroben z vysoce kvalitního skutečného skla. Pro ovládání stačí jemný dotek. Prémiový vzhled i pocit při používání zajišťuje keramická povrchová úprava (satinování) skla. Díky ní také na povrchu neulpívají otisky. Prostě špičkový produkt „Made in Germany“.

Viditelná kvalita

Díky svému prvotřídnímu zpracování a výběru exkluzivních materiálů zanechá Touch Nightlight na každého skvělý dojem. Pogumované nožičky poskytují Touch Nightlight perfektní stabilitu.

Obsah balení

1 × Touch Nightlight Air
1 × USB zdroj s 3 adaptéry pro různé země
1 × USB A na Micro B kabel (pouze napájení)
1 × Příbalový leták

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny produkty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: